Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Modliborzycach

Adesy email nauczycieli

Adresy email do nauczycieli Zespołu Szkół w Modliborzycach

Bańka Beata

 wych.kl.4@o2.pl

Biała Katarzyna

 bialak20@wp.pl

Biały Grzegorz

 gbia.zsmce@op.pl

Blacha Jolanta

 jolantablacha@o2.pl

Brzozowska Monika

 mbrzozowska1@o2.pl

Długosz Stanisław

 sdmuzyka@gmail.com

Flis Marek

 marekf2020@wp.pl

Florczak Ireneusz

 ireneusz.florczak@op.pl

Gąska Anna

 annagaska_janow@o2.pl

Gębicz Monika

 monika.gebicz@wp.pl

Jaworska Elżbieta

 elzbietajaw2007@gmail.com

Kołodziejska Agnieszka

 agnieszkagorczyca@poczta.onet.pl

Kwaśnik Aneta

 aneta.kwasnik@interia.pl

Łukasik Anna

 annaluk2020@wp.pl

Łukasik Emila

 emila.lukasik@o2.pl

Machulak Alina

 alinaa3611@gmail.com

Majewski Radosław

 rmpolski@op.pl

Marzec Włodzimierz

 wlodmar@interia.pl

Maziarczyk Agnieszka

 agnieszkamaziarczyk1@o2.pl

Mazur Lidia

 lidia.mazur@interia.pl

Mazur Marek

 m.mazur2501@interia.pl

Mazur Tomasz

 TomaszMazur81@mailplus.pl

Misiura-Kliza Katarzyna

 narta85@wp.pl

Nalepa Tomasz

 tomasznzsmce@wp.pl

Orzeł Barbara

 barbarao.ore@wp.pl

Parcheta Ewa

 ewaparcheta1@wp.pl

Pietras Katarzyna

 katarzynape.zdalnenauczanie@gmail.com

Pikula Bożena

 pikulab@interia.pl

Pyrak Elżbieta

 epyrakk2020@o2.pl

Rogoża Barbara

 barbararogoza@gmail.com

Rycerz Ewa

 ewarycerzkontakt@gmail.com

Rząd Dorota

 dorota.rzad@poczta.fm

Skrzypek Grzegorz

 gskrzyp@outlook.com

Skupińska-Misiak Ewa

 ewaskupinskamisiak@gmail.com 

Sokół Barbara

 sokol.barbara0528@gmail.com

Sowa Katarzyna

 ksowa24@o2.pl

Szkutnik Bożena

 zsmce.bozenaszkutnik@o2.pl

Uszyńska Emila

 emila.u1982@gmail.com

Widz Danuta 

 danuta.widz@o2.pl

Wielgus Magdalena

 magdalena.wielgus@interia.pl

Zakościelna Małgorzata

 zakoscielnam@gmail.com

ks. Przemysław Pałacha  religia_zsmodliborzyce@wp.pl
   

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Imieniny

Szkoła pamięta

Sieciaki.pl

Dajemy dzieciom siłę