Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Modliborzycach

Kolejne zawody za nami …

Utworzono dnia 23.01.2024

Kolejne zawody za nami …

 

            16 stycznia 2024r. w Zespole Szkół w Chrzanowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Siatkówce „4” dziewcząt i chłopców. Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Modliborzycach zajęli III miejsca. Mecze były bardzo wyrównane i o zwycięstwie decydowały szczegóły i chwilowa dyspozycja. Brawa dla naszych zawodników, gdyż w tym roku konkurencja była spora.

            22 stycznia 2024r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Janowie Lubelskim odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Koszykówce dziewcząt i chłopców. Znowu spotkało się sporo drużyn z powiatu i trzeba było rozegrać kilka meczy. Dziewczęta zakończyły swój udział w zawodach na II miejscu, a chłopcy na IV.

            Trzeba przyznać, że z roku na rok przybywa drużyn startujących w finałach powiatowych i coraz trudniej uzyskać awans do kolejnego etapu rozgrywek. O wynikach spotkań decydują drobne szczegóły, dyspozycja dnia i trzymanie nerwów na wodzy. Przed naszymi zawodnikami jeszcze sporo zadań z którymi muszą się zmierzyć, by osiągnąć optymalną formę.

 

Tomasz Nalepa

Beata Bańka  

Kolejne zawody za nami …

Utworzono dnia 23.01.2024, 13:01

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Szkoła pamięta

Sieciaki.pl

Dajemy dzieciom siłę

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 104

W poprzednim tygodniu: 509

W tym miesiącu: 1422

W poprzednim miesiącu: 1877

Wszystkich: 154640