Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Modliborzycach

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Utworzono dnia 24.06.2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

 

21 czerwca to dzień, na który uczniowie czekali z utęsknieniem – zakończenie nauki i wakacje.

Uroczystości rozpoczęły się od Mszy Świętej w kościele parafialnym. Następnie cała społeczność szkoły podstawowej i liceum z dyrekcją p. Anną Gąską i p. Tomaszem Nalepą oraz z zaproszonymi gośćmi: Burmistrzem Modliborzyc p. Witoldem Kowalikiem oraz Przewodniczącą Rady Rodziców p. Agnieszką Hajzer, świętowali ostatni dzień szkoły w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Pani dyrektor pogratulował uczniom wyników w nauce i wręczyła nagrody książkowe dla uczniów z najwyższą średnią. Życzyła uczniom udanych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Gratulację i życzenia złożyli także p. Burmistrz i Przewodnicząca Rady Rodziców, dziękując uczniom i nauczycielom za całoroczną pracę.

Po części oficjalnej uczniowie klas siódmych w humorystyczny sposób pożegnali koleżanki i kolegów z klasy ósmej. W krótkim skeczu, przygotowanym przez p. E. Uszyńską i  p. K. Białą.

Absolwenci klasy ósmej także pożegnali się ze szkołą, nauczycielami
i kolegami. W imieniu swoim i Rodziców podziękowali p. dyrektor, gronu pedagogicznemu oraz pozostałym pracownikom szkoły, za trud włożony w ich edukację oraz wychowanie, za wiarę w możliwości i za wsparcie w trudnych chwilach.

Na zakończenie wszyscy uczniowie udali się wraz z wychowawcami do klas gdzie odebrali świadectwa i dyplomy, owoce ich dziesięciomiesięcznej pracy.

Życzymy udanych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu.

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Utworzono dnia 24.06.2024, 19:01

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Szkoła pamięta

Sieciaki.pl

Dajemy dzieciom siłę

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 13

W poprzednim tygodniu: 138

W tym miesiącu: 332

W poprzednim miesiącu: 1558

Wszystkich: 161092